НОВИНИ

У Путіна заявили, що українські військові порушили кордон РФ

Президент Росії Владімір Путін доручив Міністерству закордонних справ виступити з демаршем перед українською стороною у зв'язку з порушенням російського кордону українськими військовими. Про це російському "Інтерфаксу" повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков.

"Путін дав доручення російському зовнішньополітичному відомству виступити з відповідним демаршем перед українською стороною у зв'язку з порушенням російського кордону українськими військовослужбовцями", - сказав він.

Керівник прес-служби прикордонного управління ФСБ Росії в Ростовській області Василь Малаєв заявив, що українська бойова машина піхоти в ніч на 13 червня нібито порушила державний кордон Росії в Ростовській області.

Згідно з повідомленням, бойова машина піхоти, що порушила кордон, зупинилася на території Росії в районі міста Міллєрово.

"Військовослужбовці, що знаходилися в БМП, залишили її і повернулися на територію України, але потім прибули назад і спробували повернути машину. Ця спроба була припинена прикордонниками, і порушники кордону ретирувалися. БМП виявлений, за фактом події проводиться дослідча перевірка", - цитує повідомлення прес-служби російський "Інтерфакс".

Нагадаємо, раніше у Держприкордонслужбі України повідомили, про проблеми на кордоні на деяких ділянках у Донецькій та Луганській областях та про порушення Росією двосторонніх домовленостей про рух через кордон. Крім того, з’явилося повідомлення, що російський вертоліт порушив український кодон.

Водночас, у МВС пообіцяли закрити кордон з Росією до суботи, 14 червня.