НОВИНИ

У НАТО стурбовані появою російських танків в Україні

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен вважає, що якщо повідомлення про перетин українсько-російського кордону російськими танками та іншими броньованими машинами підтвердяться, "це означатиме серйозну ескалацію кризи у східній Україні". Про це йдеться у його заяві на сайті Альянсу.

"Я стурбований повідомленнями про те, що проросійські банди отримують важке озброєння, в тому числі танки, з Росії", - зауважив генсек НАТО.

"Я продовжую закликати Росію закінчити відведення своїх військових сил від кордону з Україною, зупинити потік зброї та бойовиків через кордон та використати свій вплив у середовищі озброєних сепаратистів, аби вони склали зброю та відмовилися від насильства", - заявив Расмуссен.

"Ми закликаємо Російську Федерацію виконати зобов’язання, взяті на сеюе в Женеві, та співпрацювати з урядом України у імплементації плани з забезпечення миру, єдності та реформ", - йдеться у його заяві.

Нагадаємо, за повідомленням Інформаційного опору, у Сніжному терористи мали на озброєнні принаймні два танки Т-72, що є на озброєнні у армії Росії.

Згодом з'явилися повідомлення про знищення принаймні двох танків терористів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.