НОВИНИ

Тимчук: У терористів можуть бути джерела серед сил АТО

Бойові дії між українськими силовиками та терористами в прикордонних районах вказують на недоліки в координації сил та можливий витік інформації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Зокрема, Тимчук заявив, що засідку, в яку потрапили військовослужбовці 79-ї десантної бригади, терористи організували на підставі інформації, отриманої  з джерел у середовищі українських силовиків.

«Звертає увагу той факт, що з боку терористів в нападі на українських десантників брали участь снайпери, що демонструють високий рівень професійної підготовки. Це гостро ставить питання про наявність у сил АТО потенціалу для проведення ефективних контрснайперських дій», - зазначив координатор «Інформаційного спротиву».

За його словами, потрібна більш тісна взаємодія між підрозділами, які беруть участь у АТО, та умови для ефективного застосування авіації. Також Тимчук заявив про небезпеку поблизу захоплених терористами прикордонних пунктів пропуску.

«Місцеві терористи і російські найманці проводять масштабні роботи зі створення та обладнання опорного пункту в районі залишеного українськими прикордонниками пункту пропуску «Довжанський» на кордоні з РФ.Тут активно проводять інженерно-саперні роботи, обладнують захищені вогневі точки. Оборонний потенціал даного району оборони терористів зростає фактично щогодини», – резюмував Тимчук.

Як повідомлялося, військовослужбовці 79-ї окремої аеромобільної бригади, задіяні в антитерористичній операції на території Донбасу, в ніч на 13 червня потрапили у засідку бойовиків. ЗМІ повідомляли про двох загиблих і, як мінімум, два десятки поранених.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.