НОВИНИ

У МВС запевнили, що вже підготували план тимчасового переселення жителів сходу в інші регіони України

План тимчасового переселення жителів сходу в інші регіони України вже підготували. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.

«Координаційним міжвідомчим штабом вже розроблений план тимчасового переселення жителів сходу України, а міліція забезпечить безпеку громадян під час цього процесу», - заявив Чеботар.

Як повідомили 12 червня у прес-службі МВС України, представники міністерства та Державної служби України з надзвичайних ситуацій вже виїхали в зону проведення антитерористичної операції, щоб підібрати майданчик для розміщення транзитного пункту.

За інформацією прес-служби, пункт почне працювати вже з 16 червня.

Як повідомлялося, раніше в МВС запевнили, що всі мирні громадяни, які виявлять бажання залишити зону проведення антитерористичної операції на сході України, матимуть таку можливість.

Водночас, антитерористичний центр при СБУ взяв на себе зобов’язання щодо створення гуманітарного коридору для мирного населення, яке хоче виїхати з зони проведення АТО. Для цього у відомстві пообіцяли створити блокпости для безпечного переміщення мирного населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.