НОВИНИ

Найбільше на виборчу кампанію витратився Порошенко, найменше - Ярош

Найбільше серед усіх кандидатів у президенти на виборчу кампанію витратив переможець Петро Порошенко, найменше - Василь Цушко, який задекларував відсутність витрат. Про це свідчать звіти про використання виборчих фондів кандидатів, оприлюднені в урядових газетах.

Колишній голова Харківської обласної державної адміністрації регіонал Михайло Добкін витратив на передвиборчу кампанію понад 78 млн гривень. При цьому його результат на виборах склав 3,03% голосів.

Виборчий фонд кандидата склав 75,351 млн гривень особистих коштів і понад 3 млн гривень добровільних внесків фізичних осіб.

При цьому, відповідно до звіту, в накопичувальному фонді Добкіна не було коштів Партії регіонів.

Добкін витратив 532,170 тис грн на виготовлення матеріалів передвиборної агітації, 70,254 млн грн - на використання засобів масової інформації, 7,359 млн грн - на інші послуги, пов'язані з проведенням агітації, і 178 947 гривень - на інші витрати.

Позафракційний Сергій Тігіпко витратив 75,5 мільйона гривень. При цьому всю суму склали особисті кошти політика. По завершенню кампанії у виборчому фонді Тігіпка залишилося трохи більше тисячі гривень.

Юлія Тимошенко витратила 67,5 млн гривень. При цьому кошти партії склали 57 млн ​​гривень, добровільні внески - 10,5 млн гривень.

Лідер партії "Всеукраїнське об'єднання" Свобода "Олег Тягнибок витратив 17,2 млн гривень.

Анатолій Гриценко витратив трохи більше 7 мільйонів гривень на свою виборчу кампанію.

Майже стільки ж витратив Олег Ляшко – 7 млн 038,2 тис. грн. З цієї суми на виготовлення матеріалів перевиборчої агітації пішло 74,5 тис. грн, на використання засобів масової інформації  5, 727 млн. грн; на інші послуги, пов'язані з передвиборчою агітацією, - 0 грн; та на іншу передвиборчу агітацію - 1 млн 236,6 тис. грн.

У виборчому фонді кандидата ще залишилося 5,9 тис. грн.

Лідер партії "Правий сектор", Дмитро Ярош витратив 2,1 тис гривень на свою виборчу кампанію.

Як відомо, на позачергових виборах президента України, які відбулися 25 травня, перемогу здобув Петро Порошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.