НОВИНИ

Розенко: Адміністрація президента не перетвориться на паралельний уряд

Адміністрація президента (АП) не перетвориться на паралельний уряд і не керуватиме президентом. Про це у коментарі Тиждень.ua заявив депутат від фракції УДАР Павло Розенко.

"АП не буде паралельним урядом і не керуватиме президентом. На жаль, в історії України такі президенти були, але в нинішній ситуації це абсолютно виключено. Президент керуватиме своєю адміністрацією. Поза сумнівом, він дослухатиметься до порад, але рішення прийматиме самостійно", – зазначив Розенко.

"В цьому я вбачаю позитив: піраміда стоятиме на основі, а не на куті. Я думаю, що не може бути жодних претензій щодо призначення Адміністрації президента на квотних чи партійних засадах. Це все ж таки найближче оточення глави держави, якому він довіряє, з яким йому комфортно працювати", – додав депутат.

Коментуючи призначення Бориса Ложкіна на посаду голови АП, Розенко зазначив, що воно дає підстави говорити про більшу відкритість політики президента.

"Борис Ложкін – людина, причетна до ЗМІ. Його призначення дає підстави казати про те, що політика президента буде відкритішою. Не думаю, що Порошенка зацікавив медіа-талант Ложкіна. Тут більшу роль відіграли його менеджерські здібності, віддаленість від будь-яких політичних сил, креативність, сучасність", – переконаний Розенко.

"Щодо призначення Сергія Березенка (головою ДУС. – Ред.), то Петро Порошенко продемонстрував свою відкритість. Щодо ефективності цього призначення, то я вважаю, що така структура, як ДУС, узагалі не повинна існувати, це анахронізм. Її треба негайно ліквідувати. Якщо Березенко це зробить, то аплодуватиму цьому рішенню. Думаю, згодом президент пояснить призначення", – зазначив депутат. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.