НОВИНИ

Прокуратура Київської області оскаржуватиме рішення про звільнення Лозінського

Прокуратура Київської області буде оскаржувати рішення суду про звільнення Віктора Лозінського. Про це повідомили у прокуратурі Київської області.

“Прокуратура Київскої області не підтримувала його (Лозінського - ред.) звільнення та готує апеляцію на рішення суду”, - повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, екс-нардеп Віктор Лозинський був звільнений з місця позбавлення волі за рішенням Бориспільського суду.

Як відомо, Пенітенціарна служба в серпні 2013 року спростувала інформацію про переведення Лозінського, засудженого за вбивство, на дільницю соціальної реабілітації із загальної камери в Бориспільській виправній колонії № 119 (Київська область).

У березні 2013 року Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах пом'якшив вирок Лозінському, який раніше був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника, призначивши йому нове покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті зіткнення на території мисливських угідь з Лозінським, а також колишніми тоді прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

Навесні 2012 року Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок Лозінському, призначивши йому нове покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.