НОВИНИ

У Луганській ОДА закликають притягнути до кримінальної відповідальності регіоналів і комуністів

Депуати ПР і комуністи причені до тероризму на Донбасі. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заявила виконувач обов'язків голови Луганської обласної держадміністрації Ірина Веригіна.

«Бачила виступ Горохова в парламенті РФ, який закликає Росію до конкретних дій проти України. У президії сидить Єфремов. Прямі докази причетності згаданих депутатів до тероризму на Сході. Саме вони дестабілізували обстановку в Луганській області, саме на їх совісті смерть людей, покалічені долі біженців», –  йдеться у повідомленні.

Веригіна стверджує, що регіонали, підтримуючи тероризм на Донбасі, дбають про власний зиск.

«Луганщина і так була на 27 місці в Україні за рівнем соціально-економічного розвитку, а тепер ці так звані депутати, щоб захистити свої бізнес інтереси, намагаються перетворити Луганську область в гетто. Ці відкрито підтримують агресію РФ і тероризм на Луганщині. А інші депутати ПР і комуністи приховано фінансують терористичні групи в Луганську, Сєвєродонецьку», – зазначила очільниця Луганщини.

«Необхідно Верховній Раді позбавити мандатів цих депутатів і притягнути до кримінальної відповідальності. Цього вимагають тисячі луганчан. Досить грабувати і знищувати Луганщину!», – наголосила  Веригіна.

Нагадаємо, що низку кримінальних проваджень відкрили стосовно регіонала Олега Царьова. 3 червня Верховна Рада дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності за заклики до сепаратизму і дала згоду на тримання його під вартою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.