НОВИНИ

Аксьонов бідкається, що гуманітарну допомогу для Криму розікрали

Більшу частину гуманітарної допомоги, спрямованої до Криму з Росії, розікрали. Про це заявив призначений Кремлем керівник Криму Сергій Аксьонов.

"У більшості своїй, на жаль, гуманітарна допомога розкрадена виявилася", - сказав Аксьонов.

"Хочу сказати тим товаришам, у яких рука піднімається на гуманітарні вантажі в той період, коли важко республіці, - не те, що вони працювати не будуть, всі вони підуть під суд, а відповідальні чиновники покинуть місце роботи", - заявив він.

За його словами, частина гуманітарних вантажів виявилася у відкритому продажі.

За уточненнями російської служби BBC, на півострів везли медикаменти, продукти, дизель і техніку. Загальний обсяг гуманітарної допомоги, за підрахунками чиновників, на кінець квітня становив 1800 тонн. Крім того, в декількох регіонах відбувався збір грошей на допомогу півострову. Скільки всього вдалося зібрати коштів невідомо.

Одержувачами гуманітарної допомоги з Росії виступали нелегітимні "міністерство охорони здоров'я Криму", "міністерство соціальної політики", "міністерство освіти", асоціація медичних працівників та місцеве відділення "Червоного хреста".

Нагадаємо, 9 червня самопроголошений прем'єр Криму Аксьонов зажадав від міністра охорони здоров'я Петра Михальчевського, його заступників, а також усіх головлікарів сімферопольських лікарень написати заяви про звільнення "у зв'язку з масовими порушеннями у сфері охорони" здоров'я.