НОВИНИ

Тарута: Бойовики утримують понад 200 заручників із різних країн

У полоні у бойовиків зараз перебуває більше 200 осіб. Про це повідомив глава Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута, повідомляє прес-служба ОДА.

"Сьогодні переговори сконцентровані навколо звільнення заручників - бойовики зараз незаконно утримують понад 200 осіб, громадян різних країн", - заявив він.

За його словами, владу на переговорах представляє мер Донецька Олександр Лук'янченко.

Разом з тим, він зазначив, що переговори просуваються складно через кадрової чехарди серед бойовиків і постійної зміни переговірників з їхнього боку.

Крім того, за словами Тарути, у бойовиків немає ясних політичних цілей.

"І, тим не менш, переговори будуть продовжені. Вони – єдиний шлях, іншого не існує. Будь-яка війна завжди рано чи пізно закінчується переговорами і світом – це твердження не вимагає доказів. Я дуже сподіваюся на те, що люди зі зброєю це теж розуміють", – сказав він.

Тарута наголосив, що за цінності, про які говорять противники київської влади, що не виють зі зброєю, а тільки словом і ділом.

«Я поважаю людей, які борються за свої ідеали. Поважаю їх право на послідовне відстоювання власної думки і власних цінностей. Але я зневажаю людей, які розводять хаос, що сіють страх і ображають беззахисних. Зневажаю злодіїв і грабіжників. Мародерів і катів. І я подвійно зневажаю тих, хто робить це за гроші", - зазначив глава Донецької ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.