НОВИНИ

За смерть молодої байкерші - 2 роки умовно

Син депутата відшкодував лише 125 тис. грн. із запитаних 500 тис. грн

Сина депутата міськради Сімферополя Віталія Файнгольда, що на смерть збив мотоциклістку, засудили до двох років утримання умовно.

Рішення прийнято в Залізничному суді Сімферополя, повідомляє "Е-Крым".

Суд позбавив Файнгольда права керування транспортними засобами на 3 роки, а також відмовив батьку загиблої мотоциклістки Олександру Гоппе у відшкодуванні морального збитку на суму 500 тис. грн.

Гоппе заявив, що незадоволений рішенням суду і має намір оскаржити його.

Суд також зняв арешт із транспортних засобів, що брали участь в аварії. Розбитий мотоцикл загиблої Ганни Мішуткіної повернуть Гоппе, а автомобіль "Бентлі" - Файнгольду.

Раніше держобвинувачення пом'якшило вимогу і замість 6 років позбавлення волі для Файнгольда зажадало 3 роки з позбавленням права керування транспортним засобом на відповідний термін.

Адвокат підсудного запропонував призначити Файнгольду випробувальний термін у 2 роки з позбавленням права керування на відповідний термін.

Як відомо, 16 вересня 2008 року в Сімферополі в результаті зіткнення мотоцикла "Сузукі" з авто "Бентлі" загинула на місці 25-рвчна водій мотоцикла Ганна Мішуткіна. У загиблої мотоциклістки залишилася п'ятирічна дочка.

За оцінкою очевидця події, "Бентлі" їхав зі швидкістю близько 200 км/год. У результаті зіткнення мотоцикл розлетівся на частини, а "Бентлі" продовжив рух і врізався в два інших авто, водії яких потрапили до лікарні з травмами.

У ході розслідування ДТП експертиза встановила, що в діях сина депутата була низка порушень правил дорожнього руху, а швидкість авто на момент аварії складала 171 км/год.

У ході судового засідання 23 липня 2009 року Файнгольд визнав свою провину.

У цивільному позові про відшкодування морального збитку батько потерпілої зажадав 500 тис. грн., Файнгольд погодився відшкодувати тільки 50 тис. грн., і пізніше передав потерпілому відповідну суму.

Файнгольд відшкодував моральний збиток у розмірі 500 тис. грн. дочці загиблої мотоциклістки, яку суд визнав потерпілою в справі.

Разом з тим батьку загиблої мотоциклістки за час процесу син депутата відшкодував лише 125 тис. грн. із запитаних 500 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги