НОВИНИ

Чиновник часів Табачника став в.о. проректора НАУ

В.о. проректора Національного авіаційного університету призначили Максима Луцького, який очолював парламентський комітет з питань освіти та науки за часів міністра освіти Табачника. Про це кореспондента Тиждень.ua повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

У міністерстві наголосили, що призначення Луцького за чинним законодавством не потребує погодження у державному відомстві.

Заступник міністра освіти Інна Совсун на сторінці у мережі Facebook повідомила:

«Якщо що – МОН не погоджував призначення Луцького в.о. проректора НАУ. І згідно з законодавством, такі рішення приймаються ректором...»

Як відомо, що це не перший прихід Луцького на посаду проректора НАУ. Він працював на ній до початку активної політичної кар’єри. Вперше Луцький став депутатом у 2006 році від БЮТ, але майже одразу вступив до Партії регіонів. У 2010 році Луцький переобрався до Ради та почав працювати на керівних посадах у парламентському комітеті з питань освіти і науки.

Нагадаємо, що у 2012 році Луцький як самовисуванець балотувався на посаду народного депутата України у Солом’янському районі міста Києва, але програв вибори. Згодом його призначили головою Солом’янської райдержадміністрації в місті Києві.