НОВИНИ

ЮНІСЕФ просить сторони конфлікту захистити дітей на Донбасі

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) висловив занепокоєння, що у зв'язку з конфліктом на сході України, який підігрівається озброєними сепаратистами, страждають діти. Про це йдеться в повідомленні, поширеному Центром новин ООН.

"Починаючи з 9 травня, під час запеклих зіткнень у східній Україні семеро дітей дістали поранення. Так, 15-річний підліток отримав кулю у живіт, перебуваючи в машині на пропускному пункті. Він зараз у важкому стані. Найменший потерпілий - 4-річний хлопчик - отримав осколкові поранення, коли йшов по вулиці з бабусею", - зазначили в Організації.

Оцінка ситуації в Донецьку показала, що майже всі опитані діти стали свідками насильства. При цьому в ЮНІСЕФ підкреслюють, що вплив конфлікту на дітей зростає і в інших питаннях: у Донецьку закрита дитяча лікарня, у низці міст не працюють школи.

У Дитячому фонді ООН стежать за ситуацією, однак констатують, що підтвердити деякі повідомлення часом дуже складно.

Керівництво ЮНІЕФ закликало всі сторони конфлікту захистити дітей та припинити насильство.

Як повідомлялось, раніше ЮНІСЕФ закликав всі сторони зробити все можливе для підтримки надання послуг дітям та їх сім'ям, а також запобігти участі дітей або їх використанню у демонстраціях, де вони стають свідками насильства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.