НОВИНИ

Українських туристів перестав цікавити відпочинок у Криму

Південне узбережжя Криму перестало цікавити українців. Натомість цього року більшість потенційних туристів запитують у пошукових систем дані про відпочинок у Болгарії. Про це свідчать результати дослідження, проведеного за допомогою інструменту Google Zeitgeist.

Так, третє місце в списку найбільш популярних напрямків відпочинку посіла Грузія. Крім того, українські користувачі цікавилися відпочинком в Туреччині, Карпатах, Греції, Єгипті, Чорногорії, Хорватії та Іспанії.

Аналітики Google відзначають, що цього року українці стали частіше шукати інформацію про відпочинок на території України. Найбільш популярним напрямком став Бердянськ. За ним у десятці лідерів ідуть Затока, Одеса, Кирилівка, Скадовськ, Коблево, Яремче, Трускавець і Генічеськ.

Нагадаємо, Державне агентство з туризму та курортів (Держтуризмкурорт) рекомендує громадянам України утриматися від відпочинку в Криму у зв`язку з окупацією півострова військовослужбовцями Російської Федерації. 

Тим часом кримська «влада» очікує, що цього року до Криму приїдуть не менше 6 мільйонів туристів з Росії. яких вже зваблюють на відпочинок знижками та можливістю безкарно дебоширити п’яними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.