НОВИНИ

Росіяни знову закрили 10 українських банків у Криму

Центральний банк Росії ухвалив рішення про припинення з 2 червня діяльності на території Криму і Севастополя 10 українських банків. Про це йдеться в повідомленні Центробанку РФ.

Як повідомили, робота фінустанов припинена у зв'язку з невиконанням зобов'язань перед кредиторами (вкладниками).

Йдеться про такі установи як банк "Південний" (Одеса), "Укргазбанк" (Київ), "Хрещатик" (Київ), "Український інноваційний банк" (Київ), "Державний експортно-імпортний банк України", Фінбанк (Одеса), "Південкомбанк" (Донецьк), "Єврогазбанк" (Київ), "Піреус Банк МКБ" (Київ), "Брокбізнесбанк" (Київ).

Прийняття російським Центробанком рішення про припинення діяльності на території Криму і Севастополя структурних підрозділів вищевказаних установ є підставою для придбання автономною некомерційною організацією "Фонд захисту вкладників" прав (вимог) за вкладами та здійснення компенсаційних виплат.

Нагадаємо, що раніше російські окупанти закрили дев’ять українських банків у Криму. Зокрема Банк Росії припинив діяльність підрозділів "Ощадбанку", "Марфін Банку", "Укрсоцбанку", "Укрсиббанку", "Дельта Банку", CityCommerce Bank, банку "Форум", Автокразбанку і "Платинум Банку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.