НОВИНИ

Заступник міністра освіти: Кожна школа має право сама вирішувати, коли в неї канікули

Кожна школа має право вирішувати, коли починати канікули, оскільки це виняткові повноваження навчального закладу. Таку думку в інтерв'ю "Українському тижню" висловив заступник міністра освіти Павло Полянський.

"Школа відтепер має право сама вирішувати, коли в неї канікули. Це її виняткові повноваження. Якщо в котромусь районі були несприятливі обставини, вона за законом не повинна ні в кого запитувати дозволу, коли відпроваджувати дітей на відпочинок. Так само внутрішня справа – коли організовувати випускний. Я вже мовчу про ці вечори, які до школи не мають жодного стосунку", - зазначив Полянський.

"Політика така: дати колегам із загальноосвітніх навчальних закладів відчути себе самостійними в багатьох питаннях. Згідно з найскромнішими підрахунками, за ці майже 100 днів ми скоротили перелік звітів, які школа має подати в район, район – в область, а область – до міністерства, більш як на 1100 пунктів. Тому що навчальні заклади тонуть у безкінечних, безглуздих, нікому не потрібних паперах, яких ніхто не читає. Аргумент: так було завжди", - зауважує заступник міністра.

Повний текст інтерв'ю із заступником міністра освіти Павлом Полянським читайте у №22 "Українського тижня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.