НОВИНИ

Вірменія увійде у МС без Нагорного Карабаху

Вірменія увійде до Митного союзу без Нагорного Карабаху, оскільки Карабах не є частиною Вірменії, заявив президент Вірменії Серж Саргсян.

"Немає ніяких перешкод для членства Вірменії в Митному союзі. Коли ми заявляємо, що є два-три питання для обговорення, то мова йде про питання технічного характеру, які стосуються торговельних відносин", - зазначив президент.

За його словами, " що стосується озвученого на засіданні Вищої євразійської економічної ради Нурсултаном Назарабаевим, то спочатку неправильно говорити про кордони. Про які межі ми говоримо? Карабахське питання вирішується не в Митному союзі. А хто сказав, що ми разом з Карабахом входимо до Митного союзу? Такого немає і не може бути, оскільки Карабах, згідно з нашим законодавством, згідно з нашим поданням, не є частиною Вірменії", - заявивСаргсян в суботу на зустрічі з молодіжною організацією правлячої Республіканської партії.

"Озвучене на засіданні було неприємно, але це ніяк не може нам нашкодити", - додав президент.

Як повідомлялось, на засіданні Вищої євразійської економічної ради в Астані 29 травня Президент Назарбаєв зачитав лист президента Азербайджану, в якому він заявляв про неприйнятність вступу Вірменії до Митного союзу разом з Нагорним Карабахом.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.