НОВИНИ

Експерт: Критична залежність економіки України від РФ є застраілим стереотипом

Критична залежність української економіки від російських ринків або ж Митного союзу є застарілим стереотипом. Про це у своєму матеріалі "Відірватися від Євразії" пише Олександр Крамар.

"Твердження про критичну залежність економіки України від ринків Росії чи створеного нею Митного союзу наразі є застарілим стереотипом, який щомісяця має дедалі менше спільного з реальністю. Торговельна війна з ними не вигідна нашій країні, однак не матиме тих апокаліптичних наслідків, якими схильна лякати проросійська пропаганда і яких серйозно бояться навіть у проєвропейському таборі", - пише Крамар.

"Попередні торговельні блокади, що мали на меті примусити Україну до вступу в ініційований Москвою Митний союз сформували необхідний імунітет і спонукали виробників до послаблення залежності від нього. Навіть для прив'язаного до експорту продукції Донбасу найбільшу загрозу становить зовсім не втрата російського ринку, а проблеми з доступом на європейський та світовий у разі перетворення на сепаратистську сіру зону", - наголошує експерт.

Більше читайте у матеріалі "Відірватися від Євразії" у №22 "Українського тижня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.