НОВИНИ

Керрі: чеченські бойовики проникають в Україну, щоб брати участь у боях на Сході

Чеченські бойовики проникають на українську територію й воюють на боці незаконних збройних формувань. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі в інтерв'ю телеканалу Пі-Бі-Ес.

"Війська (російські – ред.), які стояли на кордоні, відводяться убік Москви, а не Києва, однак зберігаються ознаки небезпеки, ми сподіваємося, вони будуть усунуті", - сказав він.

"Є свідчення того, що росіяни проникають (в Україну – ред.), це – підготовлені в Росії чеченці, які переходять кордон, щоб дестабілізувати ситуацію, брати участь у боях", - додав Керрі.

Нагадаємо також, що прес-секретар Білого дому Джей Карні також висловив побоювання, що бойовики на південному сході України "отримують доступ до сучасної зброї та іншої допомоги ззовні". При цьому він обмовився, що поки "не може підтвердити деталі" цього

Як відомо, голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров спростував інформацію про те, що у конфлікті в Донецькій області беруть участь підрозділи з Чечні, і заявив, що якщо в зоні конфлікту хтось бачив чеченця, то "це – його (чеченця – ред.) особиста справа".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.