НОВИНИ

СБУ затримала диверсантів, які стали найманцями російських спецслужб

Служба безпеки України заримала одеситів, яких збиралися завербувати російські спецслужби. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, силовики припинили спробу російських спецслужб завербувати громадян з Одещини для вчинення терористичних та диверсійних актів на території Донецької області та Одеси.

«Майбутні диверсанти планували виїхати до Москви для проходження відповідної підготовки в одній із законспірованих спецшкіл ГРУ ГШ МО РФ. Диверсійною групою керував 45-річний громадянин України - колишній майор ВДВ, інструктор парашутної підготовки. Більшість учасників терористичної групи раніше проходили службу в спецпідрозділах збройних сил», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Також повідомляється, що під час підготовки до поїздки зловмисники дотримувались заходів суворої конспірації - використовували псевдоніми та розділялися на групи. Після проходження навчання кожному члену групи було обіцяно щомісячну винагороду – 1000 доларів США та окремі «преміальні» по закінченні.

Силовики затримали вісьмох диверсантів на Одеському залізничному вокзалі.

Тривають оперативно-слідчі дії.