НОВИНИ

Західні політики не хочуть сидіти поряд з Путіним

Західні політики висловлять протест проти російської агресії під час святкування 70-річчя висадки союзників у Нормандії. Про це повідомляє німецьке видання Bild.

Зокрема зазначається, що в процесі підготовки урочистостей з нагоди 70-ї річниці висадки союзників в Нормандії політики ведуть інтенсивні переговори щодо того, як Захід може висловити дипломатичний протест проти анексії Криму та дій Росії в Україні. Деякі глави держав, зокрема президент США Барак Обама і королева Великої Британії Єлизавета II заявили, що вони не хочуть сидіти на трибуні або стояти на заключному фото поруч з президентом РФ Владіміром Путіним. Берлінська канцелярія також наполягає, щоб відстань була очевидною.

«Оскільки скасування запрошення або демонстративне виключення Путіна, який є представником країни-переможця, буде розцінено як образу, розглядають, зокрема, можливість відмови від двосторонніх переговорів з Путіним під час заходу. Зрештою, хто буде сидіти чи стояти поруч із Путіним належить вирішити Франції як організатору заходу", - стверджує видання.

Нагадаємо, що раніше Ангела Меркель  у своєму інтерв’ю німецькому виданню «Rheinische Post»  схвально відгукнулася про рішення Путіна відвідати святкування 70-річчя висадки союзників у Нормандії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.