НОВИНИ

Українці попросили Обаму ввести санкції проти Путіна

На сайті Білого дому з’явилася нова петиція від імені українського народу. Цього разу підписи збирають під зверненням до президента США Барака Обами із проханням накласти особисті санкції безпосередньо проти президента Росії Владіміра Путіна.

«Починаючи з 26 лютого проросійські сили поступово почали брати під контроль територію Кримського півострова. Широко розповсюдженою думкою було те, що це робилося руками російських військовослужбовців без розпізнавальних знаків. 1 березня Володимир Путін звернувся до Ради Федерації для отримання дозволу на використання збройних сил Росії в Україні. 18 березня Росія анексувала Крим», - йдеться у петиції.

«17 квітня президент Росії Владімір Путін підтвердив участь Росії у розпалюванні ситуації в Криму, відзначивши, що це були «звичайно, російські військовослужбовці за підтримки кримських сил самооборони». Починаючи з квітня на Східній Україні, проросійські сили почали захоплення урядових будівель в тому числі місць місцевого управління, міліцейських відділків. Ми вимагаємо ввести особисті санкції проти Путіна і Кабінету Міністрів Російської Федерації», – наголошують автори петиції.

Наразі петицію підписало трохи більше 13 тисяч осіб. До 21 червня документ має зібрати не менше 100 тисяч підписів, аби адміністрація президента США Барака Обами була зобов’язана розглянути її. А потім — надіслати петицію до відповідних фахівців в уряді. Вони ж дадуть офіційну відповідь, яка буде розміщена на веб-сайті Білого дому та надіслана на електронну пошту усіх підписантів.

Нагадаємо, тиждень тому петиція у Білий дім про визнання Росії спонсором тероризму встигла набрати необхідні 100 тисяч підписів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.