НОВИНИ

Голова ТВК: за попередніми даними Кличко отримав 57,3% голосів

Відповідно до результатів голосування на 50 ділянках в шести районах столиці, на виборах міського голови перемагає Віталій Кличко. Про це заявив голова Київської міської територіальної виборчої комісії Михайло Терещенко.

Київська міська територіальна виборча комісія вже має результати голосування на виборах Київського міського голови та депутатів Київради з 50 спецділянок в шести районах столиці.

За його словами, станом на 9:00 (дані з 50 ділянок) на виборах міського голови перемагає Віталій Кличко - 57,3% голосів.

За ним йдуть Володимир Бондаренко - 7,85%, Олександр Омельченко - 7,76%, Леся Оробець - 7,54%, Микола Катеринчук - 5,0%.

Далі розташувалися Геннадій Балашов - 2,1%, Олексій Мочанов - 2,09%, Дарт Вейдер - 1,97%, Андрій Іллєнко - 1,94%, В'ячеслав Кириленко - 1,2%, Ігор Насалик - 0,9%, Іван Салій - 0,8%. Інші кандидати набирають ще менше голосів.

За партійними списками до Київради, станом на цей же час на 50 спецділянках, 3-відсотковий бар'єр долають "УДАР" - 42,7%, Українська народна партія - 10,1%, КПУ - 5,3%, "Спільна дія" - 5%, Громадський рух України - 3,75%, Інтернет-партія - 3,06% і Партія зелених - 3,01%.

Коментуючи вказаний результат КПУ, Терещенко не виключив, що партія набрала на цих дільницях таку кількість голосів завдяки ділянці, яка розміщена, можливо, у ветеранському госпіталі, і щодо цього результату робити висновки поки рано.

Водночас Терещенко зауважив, що загальна тенденція по Києву вже проглядається як з виборів мера, так і депутатів Київради.

Терещенко вважає, що учасники виборчого процесу вимагатимуть перерахунку голосів.

"При таких розривах хіба що будуть воювати ті, хто хоче подолати 3-відсотковий бар'єр, тобто хто близький до межі цього бар'єру. Але це малоймовірно. Ми не очікуємо масового або одиничного бажання перерахунку", - сказав він.

Нагадаємо, що раніше результати екзит-полу надала "Савік Шустер Студія".

"За результатами нашого екзит-полу, рейтинг на пост мера Києва такий - Віталій Кличко - 57,4%, Леся Оробець - 10,3 %, Володимир Бондаренко - 8,2%, Олександр Омельченко - 6,1%, Микола Катеринчук - 5,2%, Андрій Іллєнко - 3,1%, Олексій Мочанов - 2,2%, Геннадій Балашов - 2,2%", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Більше половини киян бачать мером столиці Кличка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.