НОВИНИ

США закликали Путіна вплинути на терористів на Сході України

Сполучені Штати Америки вітають визнання Росією президентських виборів в Україні і їхніх результатів. Про це заявила сьогодні речниця Державного департаменту США Марі Гарф.

За її словами, Вашингтон закликає Росію використати її вплив на сепаратистів на Сході України, щоб домогтися від них припинення насильства і складення зброї.

У Держдепартаменті звернули увагу, що з наближенням виборів 25 травня переважна частина України готова до них, а там, де це викликає труднощі, влада робить усе можливе, щоб усе ж дати людям можливість проголосувати.

Нагадаємо, що президент РФ Владімір Путін, серед іншого, заявляв, що його влада «з повагою поставиться до вибору українського народу» і співпрацюватиме з новообраними владними структурами. При цьому він знову наголосив, що «легітимним президентом України», на його думку, залишається Віктор Янукович.

Як відомо, у частині Донецької й Луганської областей, які фактично контролюють збройні проросійські сепаратисти, вони перешкоджають роботі виборчих комісій у намаганні зірвати вибори президента на підконтрольним їм територіях.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.