НОВИНИ

МЗС вітає заяви Путіна про готовність співпраці з Україною

Україна вітає заяву президента РФ Владіміра Путіна про те, що Росія після президентських виборів в Україні буде працювати з новообраною українською владою. Про це журналістам заявив в.о. міністра закордонних справ Андрій Дещиця.

“Можливе визнання з боку Росії новообраного президента чи новообраної влади України. Якщо це справді станеться, ми будемо вітати не тільки заяви Росії, а й конкретні дії Росії по визнанню українського уряду і налагодженню співпраці з легітимно обраним українським урядом”, - заявив Дещиця.

Він також додав, що питання щодо запровадження санкцій проти Росії має превентивний характер.

“Те, що зараз Росія робить певні заяви (сподіваємось, що вони також будуть підкріплені і конкретними діями), показує, що Росія взяла до уваги можливе застосування таких заходів з боку як ЄС, так і США”, - сказав Дещиця.

За словами в.о. міністра, вчорашнє обговорення на засіданні Ради безпеки ООН питання деескалації ситуації на сході України і зменшення напруги на українсько-російському кордоні підтверджує, що всі члени Ради безпеки ООН підтримують позицію України щодо необхідності проведення президентських виборів в Україні без жодних провокацій.

Нагадаємо, президент Росії Владімір Путін під час засідання Петербурзького міжнародного еконофоруму заявив, що поважатиме результати виборів в Україні.

"Без всяких сумнівів ми з повагою поставимося до вибору українського народу. Будемо звичайно дивитися, що відбувається.. ", - сказав Путін.

Як відомо, раніше Путін заявив, що йому буде "дуже складно" будувати відносини з українською владою навіть після виборів. 

Перед цим президент РФ неодноразово ставив під сумнів результати призначених на 25 травня виборів президента України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.