НОВИНИ

Посередник від ОБСЄ в Україні: не бачив жодної серйозної людини, котра вірить у благополуччя Донбасу без України

Сепаратизм на Сході має менше підтримки з боку населення, ніж іноді вважають. Про це під час прес-конференції сьогодні, 22 травня, заявив посередник від ОБСЄ в Україні Вольфґанґ Ішинґер.

Втім, на його думку, є великий рівень незадоволення владою у Києві. «Є велике розчарування через нестачу децентралізації, що є найбільшим викликом для теперішніх лідерів», - додав він.

Він повідомив, що зустрівся із якомога більшою кількістю представників українського суспільства; їздив на запрошення Сергія Тарути до Донецька, де бачився з Рінатом Ахметовом, мером Донецька, із представниками Партії Регіонів. «Я хочу говорити із кожним, хто готовий говорити зі мною», - заявив він.

За словами посла, під час своїх поїздок він помітив, що у важливих бізнесменів, таких як Ахметов, зростає бажання вирішити цей конфлікт мирно, «виводячи на вулиці людей, громадян, у таких містах, як Маріуполь і створюючи відчуття єдності»

«Я не побачив жодної  серйозної людини, яка вважає, що Донбасу буде краще, якщо він від’єднається від України. Я не бачив жодної серйозної людини, яка б вірила, що економічне становище жителів Донбасу не постраждає, якщо буде це сепаратистське від’єднання », - заявив Ішинґер.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.