НОВИНИ

Генпрокуртура відкрила справу проти Болотова за створення терористичної організації

Органи прокуратури зібрали достатньо доказів, які дозволяють кваліфікувати діяльність так званого "губернатора" Луганської області Валерія Болотова як людини, що створила терористичну організацію. Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Згідно з інформацією, в рамках цього кримінального провадження об’єднано та розслідуються наступні епізоди.

Зокрема, стосовно громадянина Количева, який в період березня-квітня 2014 року, за завданням іноземної розвідки, міг організувати участь мешканців Луганська у протестних заходах з подальшим захопленням приміщення УСБУ, а також незаконне переміщення з Росії через державний кордон України озброєних осіб для проведення масових заворушень. Наразі йому повідомлено про підозру, судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також, у кримінальній справі досліджується факт утворення в Луганській області злочинної групи для проведення диверсій (вибухів з використанням саморобних вибухових речовин), спрямованих на масове знищення людей з метою ослаблення держави та дестабілізації суспільно-політичної ситуації під час проведення виборів президента України.

У цьому провадженні шести особам повідомлено про підозру, щодо п’яти - надано дозвіл на їх затримання та доставку до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді арешту.

Досліджується також факт незаконного призначення Івакіна міністром внутрішніх справ так званої "Луганської народної республіки".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.