НОВИНИ

У 60 містах Чехії підняли синьо-жовті прапори, щоб підтримати Україну

Прага та 60 інших міст Чеської Республіки підняли сьогодні прапор України з нагоди півроку з початку Євромайдану. Про це місцева активістка Олена Іванців написала на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, півроку від початку Євромайдану, 60 міських та сільських рад в Чехії підняли над своїми будівлями український прапор, щоб символічно висловити підтримку людям, які в Україні борються за демократичні цінності та мирну трансформацію своєї країни», – написала Іванців.

За її словами, до кампанії солідарності з Україною, організованої чеською неурядовою організацією «Людина у скруті», приєдналися такі міста як Прага, Оломоуц, Градець Кралове, Ліберець та інші. Мер Праги Томаш Гудечек власноруч вивісив український прапор на будову празької мерії.

Охочі чехи могли приєднатися до кампанії солідарності «Прапор для України». Зокрема, їм пропонувалося вивісити жовто-блакитний прапор з вікна свого дому або долучитися до онлайн-кампанії, додавши бедж з прапором України на фотографію свого профілю в мережі Facebook.

Чеська доброчинна організація «Людина у скруті» від самого початку уважно стежить за розвитком подій в Україні. Саме за підтримки цієї організації Чехія прийняла на лікування 38 тяжкопоранених героїв Майдану, а також відкрила збір коштів, які передаються в Україну для підтримки родин героїв Майдану, на навчальні програми та придбання ліків.

Як повідомлялося, нещодавно у Празі, в одному з парків, встановили 107 дерев’яних хрестів у пам’ять загиблих героїв Майдану.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.