НОВИНИ

Україна вимагає спостережного польоту над РФ, щоб дізнатися, чи є біля кордону російські війська

Україна звернулася до Росії з вимогою про проведення спостережного польоту над її територією, аби перевірити, як російські війська виконують накази президента Владіміра Путіна й відходять від кордону. Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ України.

"Українська сторона сподівається, що Російська Федерація підтвердить готовність прийняти спостережну місію України за ДВН (Договором відкритого неба - ред.). Метою її проведення є, у т.ч., перевірка інформації про оголошене російським керівництвом відведення підрозділів ЗС РФ від кордонів України", - наголошується у коментарі МЗС.

Також у відомстві зазначили, що Україна та Російська Федерація є сторонами Договору з відкритого неба, згідно з яким російська сторона має надати відповідь на український запит протягом 24 годин, тобто до 11.00 за київським часом 22 травня.

Як відомо, Путін наполягає, що РФ відвела війська від східного кордону України.

Тим часом, попри запевнення Москви, українська влада і Захід неодноразово заявляли про концентрацію російських військ на кордоні з Україною після анексії Криму.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.