НОВИНИ

Лавров заявив, що Україна саботує розслідування загибелі людей в Одесі

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров заявив, що українська влада саботує розслідування загиблелі людей 2 травня в Одесі. Про це йдеться у повідомленні, що розміщене на сайті МЗС РФ.

"Російська Федерація наполегливо закликає керівництво провідних міжнародних організацій вжити всі можливості, щоб вплинути на київський режим, який, по суті, саботує розслідування", - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Лавров направив президенту Швейцарії, чинному голові ОБСЄ, Генеральному секретарю ОБСЄ, а також Генеральному секретарю ООН, Верховному комісару ООН з прав людини та Генеральному секретарю Ради Європи звернення із закликом забезпечити проведення київською владою відкритого та неупередженого розслідування трагедії в Одесі.

"У спрямованих посланнях підкреслюється неприпустимість закритого розгляду Верховною Радою України обставин цього злочину" , - наголосили у МЗС РФ.

Нагадаємо, міліція встановила, що в Одесі в Будинку профспілок, де 2 травня загинули більше 40 людей, був виявлений хлороформ. За результатами експертизи, вдихання парів хлороформу призводить до зупинки дихання.

Як відомо, в Одесі 2 травня загинули 48 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.