НОВИНИ

Міністрам Луганської „республіки” інкримінують тероризм

Стосовно представників терористичної організації "Луганська народна республіка", зокрема щодо так званого "міністра внутрішніх справ ЛНР" Юрія Івакіна та його поплічників розпочате кримінальне провадження. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Слідство встановило, що 18 травня до будівлі Головного управління міліції в Луганській області увійшла група озброєних осіб на чолі з колишнім працівником органів внутрішніх справ Івакіним. 

''Погрожуючи застосуванням вогнепальної зброї та прикриваючись мирним населенням, терористи зайняли службові приміщення обласної міліції, після чого оголосили наказ так званого "губернатора "ЛНР" про призначення Івакіна міністром внутрішніх справ "республіки"'', - нагадали в ГПУ.

У відомстві зазначили, що вказані незаконні дії були вчинені з метою дестабілізації криміногенної ситуації в регіоні та містять склад кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Як повідомлялось, 19 травня так звані депутати республіканського зібрання так званої Луганської народної республіки проголосували за припинення діяльності територіальних виборчкомів на виборах президента України на території вигаданої республіки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.