НОВИНИ

Тарута вважає, що кількість сепаратистів на Донеччині різко зменшилась

Голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута зазначає, що кількість тих, хто підтримує сепаратистів, у Донецькій області зменшилася. Про це він заявив на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"Я не можу сказати, скільки тих, хто з автоматами. На жаль, їх не сотні, їх тисячі, але не десятки тисяч, слава Богу. Тому ситуація складна, але я б сказав, що вона не критична", - сказав він.

"Що стосується сепаратистів, я думаю, їх стільки ж, як і терористів, може, дещо менше", - додав Тарута.

Що стосується протестувальників, за словами губернатора, "у цілому їх у всій Донецькій області не бачили більше 10-15 тис. осіб".

"Ті самі обличчя фігурували по всіх містах. Як тільки поставили блокпости, кількість різко зменшилася. Учора вони організували мітинг... Швидше за все, було близько 500 людей на весь Донецьк", - сказав він.

"Раніше це були 3-5 тис., зараз зменшилася. Настрій жителів Донбасу різко змінився, сьогодні усе менше тих, хто підтримує цих протестувальників і інші категорії. Люди бояться виходити на вулицю, люди стали боятися за свій бізнес. І це дуже різко змінило ситуацію", - зазначив Тарута.

Нагадаємо, раніше Сергій Тарута заявив, що 21 травня круглий стіл національної єдності відбудеться в Донецьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.