НОВИНИ

Генпрокуратура відкрила більше десяти проваджень щодо порушень під час виборчої кампанії

В Україні відкрито більше десяти кримінальних проваджень за фактами порушень під час виборчої кампанії, в основному вони стосуються викрадень членів окружкомів на проблемних територіях, перешкоджання роботі політсил і поширення недостовірних даних. Про це повідомив генеральний прокурор Олег Махніцький під час селекторної наради в Кабміні.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, за словами Махніцького, одне провадження відкрито у Вінницькій області з приводу поширення недостовірної інформації про кандидата в президенти Петра Порошенка. Одне провадження - у Миколаївській області, з приводу порушення правопорядку під час зустрічі з вибулим кандидатом на пост президента Олегом Царьовим.

Три провадження відкриті в Донецькій області, одне з них – за фактом викрадення члена окружної виборчої комісії, інше стосується збою діяльності в роботі виборчих комісій, третє - за фактом перешкоджання засіданню окружної виборчої комісії в місті Краматорську озброєними бойовиками і захоплення ними глави окружкому.

У Луганській області відкрито два провадження: за фактом перешкоджання діяльності політпартії «Батьківщина» озброєними особами в місті Брянка та за фактом перешкоджання діяльності Партії українського народу також озброєними особами в Брянці. Два провадження відкрито у Львівській області, одне в Харківській, три в Києві, два у Запорізькій області.

Уточнюючи на прохання прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, чи спостерігаються на території Донецької та Луганської областей умисні спроби зірвати президентські вибори, Махніцький сказав: "Так, мова йде насамперед про перешкоджання діяльності виборчих комісій, в тому числі викрадення членів виборчих комісій".

Генпрокурор також підтвердив, що дані правопорушення здійснюються представниками терористичних організацій.

Нагадаємо, проросійські терористи , які діють на території Донецької та Луганської областей раніше заявляли, що спробують зірвати проведення президентських виборів 25 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.