НОВИНИ

Яценюк вимагає захистити членів виборчих комісій

Особливу увагу під час президентської виборчої кампанії має бути приділена захисту членів окружних і територіальних виборчих комісій. Про це заявляє прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час селекторної наради у Києві.

"Окреме питання - це захист членів ОВК та ТВК, тому що ми проведемо день виборів, а у нас ще буде ніч виборів і момент підрахунку голосів. Важливе питання - забезпечення правопорядку і безпеки як для тих, хто приходить голосувати, так і для тих, хто рахує ці голоси", - сказав він.

Крім того, прем'єр зажадав, щоб створені правоохоронцями мобільні групи були готові невідкладно виїжджати на місця у разі отримання будь-якого сигналу про правопорушення у день виборів.

Нагадаємо, раніше юрист Комітету виборців України в Луганській області Богдан Бондаренко заявив, що якщо не буде забезпечено охорону більшості виборчих комісій на території Луганської області, крім її північних районів, де стоять українські військові, провести там вибори 25 травня буде неможливо. 

Центрвиборчком звернувся до виконуючого обов'язки президента Олександра Турчинова вжити невідкладних заходів, щоб мешканці Донецької та Луганської областей змогли реалізувати свої виборчі права.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.