НОВИНИ

Ярош заявив, що на Донбасі буде створено ще два спецбатальйони

У східних областях України буде створено ще два спецбатальйони «Донбас». Про це заявив лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, повідомляє прес-служба організації.

«За тією інформацією, яку я постійно отримую, введення військ Російської Федерації в східні області України є абсолютно реальним. Сьогодні ми бачимо нездатність державних силових структур до протистояння. На мій погляд, Росія, ввівши війська на територію України, отримає поразку через розгортання масштабної партизанської війни на базі добровольчих підрозділів, які вже зараз формуються на Донбасі», - заявив Ярош.

За його словами, уже створений батальйон «Донбас-1» до складу якого входять бійці «Правого сектору», а «Донбас-2» і «Донбас-3» перебувають на стадії формування.

«Ми в постійному контакті з комбатами і координуємо нашу діяльність в Донецькій області», - запевнив лідер «Правого сектору».

Нагадаємо, наприкінці квітня Ярош заявив про формування спецбатальйону «Донбас».

Також на Сході  патріотів України та Донбасу закликали створювати групи протидії бандитам і зрадникам на місцях

15 травня стало відомо, що спецбатальйон «Донбас» взяв під свій контроль Великоновоселківський район Донецької області. Бійці почали контролювати місцевий райвідділок міліції і «після проведення профілактичної роботи» привели силовиків до повторної присяги на вірність Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.