НОВИНИ

Ще один кандидат зняв свою кандидатуру з президентської гонки

Кандидат на пост президента від Української народної партії Олександр Клименко відмовився від подальшої участі у виборах. Про це Клименко заявив 17 травня в Полтаві під час конференції обласної організації УНП, повідомила у своєму Facebook Олена Задорожна - прес-секретар нардепа та керівника виборчого штабу Порошенка на Полтавщині Тараса Кутового.

«Кандидат на пост Президента України від Української народної партії Олександр Клименко підтримав пропозицію Полтавської обласної організації УНП відмовитися від президентських амбіцій на користь Петра Порошенка. Про це він заявив 17 травня в Полтаві під час конференції обласної організації УНП. Делегати конференції звернулися до керівних органів Української народної партії, її голови Олександра Клименка, а також до інших кандидатів у Президенти із закликом «відмовитися від боротьби за цю посаду та підтримати Петра Порошенка як єдиного представника національно-демократичних сил, який має широку підтримку громадян та може виграти вибори вже в першому турі», - написала Задорожна.

За її словами, Клименко наголосив, що УНП зробила свій внесок у виборчий процес, «делегувавши до виборчих комісій досвідчених і відповідальних членів, які забезпечать проведення чесних виборів, та закликав усіх українців згуртуватися навколо спільного кандидата заради порятунку нашої держави».

Нагадаємо, раніше від участі у виборах президента  відмовилися Наталія Королевська, Олег Царьов, Зорян Шкіряк, Петро Симоненко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.