НОВИНИ

90% киян збираються голосувати на виборах мера Києва

25% жителів столиці не визначилися, кого підтримувати на виборах мера Києва. Про це свідчать дані опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології.

Як свідчать результати опитування, 90% киян збираються проголосувати на виборах мера Києва 25 травня, в т.ч. 79% безумовно збираються відвідати виборчі дільниці. Однак 25% жителів столиці не визначилися, кого підтримувати на виборах мера Києва. Причому серед них 85% мають намір голосувати.

Якби вибори Київського міського голови відбувалися на початку травня, то безумовну перемогу здобув би В. Кличко, за якого проголосували б 40% серед усіх киян (або 60% серед тих, хто збирається голосувати і визначився зі своїм вибором). Друге-четверте місця з істотним відривом від лідера ділять М. Катеринчук (6%), В. Бондаренко (6%) іО. Омельченко (5%). Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Читайте також: На вибори мера Києва зареєструвалося 19 кандидатів 

Опитування показало, що 50% киян вважають, що з 1996 року найкращим мером столиці був О. Омельченко. На умовно другому місці – О. Попов, якого назвали 16% респондентів. 68% киян найгіршим керівником вважають Л. Черновецького.

 Основною проблемою міста є покращення економіки (30% киян вважають, що саме це має бути пріоритетом наступного мера). Досить важливими є також поліпшення доступу до медичної допомоги (19%), викорінення корупції (18%), створення робочих місць(18%), оптимізація роботи міських служб (18%), ремонт доріг і будівництво розв’язок(16%).

Опитування було проведе з 3 по 6 травня 2014 р. на замовлення клієнта провів репрезентативне опитування дорослого населення міста Києва у віці 18 років і старше. Методом комп'ютеризованих телефонних інтерв'ю (CATI) було опитано 1003 респонденти.

Статистична похибка вибірки з імовірністю 0.95 не перевищує (без врахування дизайн-ефекту).

Читайте також: Більше половини киян бачать мером столиці Кличка