НОВИНИ

Донецька ОДА: у Слов’янську не працює громадський транспорт, постійно чути стрілянину

У Слов’янську наразі напружена ситуація – не працює громадський транспорт і постійно чути стрілянину. Про повідомили в департаменті з питань внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

"У Слов'янську та Слов'янському районі ситуація напружена. У різних точках міста постійно чути стрілянину. Не працює громадський та комунальний транспорт. У місті та районі повністю відсутній телевізійний ефір", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, наголошується, що у смт Андріївка сильно пошкоджені будівлі бібліотеки і клубу. У місті готуються до воєнних дій. Співробітників підприємств, установ, організацій і учнів загальноосвітніх шкіл відпустили додому.

Тим часом, терористи роблять спроби перепідпорядкувати собі владні структури.

«У Харцизьку під тиском з боку озброєних активістів республіки заступники міського голови написали заяви про звільнення. В Авдіївці та Ясинуватій члени "ДНР" відвідали виконкоми міськрад, загрожуючи міським головам відставкою. У Сніжному члени "ДНР" зажадали відставки в.о. міського голови і управсправами, розформування окружної виборчої комісії", - поінформували в ОДА.

Також у повідомленні зазначили, що в Олександрівському районі (с.Староварварівка) вночі під час стрілянини загинула одна людина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.