НОВИНИ

У Пенсійному фонді запевняють, що жителі Донбасу не залишаться без пенсій

Фінансування травневих пенсій українцям, зокрема й жителям Донецької та Луганської областей, відбувається за графіком та в повному обсязі. Про це повідомили в пенсійному фонді України.

"На виплати пенсіонерам Донецької області спрямовано 1,5 млрд грн, Луганської - 0,8 млрд грн, що відповідає потребі в коштах на здійснення пенсійних виплат на цей період. Підвідомчі органи ПФ України у цих регіонах працюють у штатному режимі, в адміністративних приміщеннях ведеться прийом громадян", - зазначили у ПФ.

Окрім того, як констатували у Фонді, станом на 14 травня ПФ профінансував пенсійні виплати травня на загальну суму 12,2 млрд грн, або 59,7% місячної потреби в коштах.

"Це забезпечило у повному обсязі видатки на пенсійні виплати через банківські установи по 15 травня включно, через поштові відділення - по 16 травня включно", - додали в установі.

Ресурсне забезпечення травневих виплат здійснюється за рахунок власних надходжень Фонду та планових асигнувань із державного бюджету.

"Надходження власних коштів до Пенсійного фонду України відбувається своєчасно, відповідно до очікуваних показників, зокрема, й на Донеччині та Луганщині", - повідомили у ПФ.

Як повідомлялося, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Олег Чаус заявив, що загальна сума невиплаченных пенсій в Донецькій області складає близько 27, 5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 5 травня українські банки припиняли роботу деяких відділень із метою гарантування безпеки персоналу і клієнтів у період активної фази АТО на Сході України. Однак 6 травня банки почали поступово відновлювати роботу відділень

6 травня перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко заявив, що дії сепаратистів у Донецькій області можуть залишити її жителів без зарплат, грошової допомоги і соціальних виплат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.