НОВИНИ

Швейцарія надала Україні 20 млн франків допомоги

Уряд Швейцарії надав Україні фінансову допомогу у розмірі 20 млн швейцарських франків (22,6 млн доларів за курсом НБУ) у рамках підтримки ініціатив українського уряду з реформування економіки. Про це під час зустрічі з головою НБУ Степаном Кубівим в рамках щорічних зборів ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку заявила голова делегації Швейцарії Беатриса Мазер-Маллор, повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з повідомленням, Швейцарія готова до подальшого розширення технічної допомоги. 

Беатриса Мазер-Маллор запевнила представників української делегації в політичній підтримці українських урядових ініціатив щодо реформ у фінансовому й інших секторах економіки України та у фінансовій – шляхом надання нашій державі допомоги в розмірі 20 млн швейцарських франків. 

Також вона повідомила про подальше розширення технічної допомоги і додаткове використання фінансових ресурсів, що спрямовуватимуться на розвиток аграрного й енергетичного секторів, малого та середнього бізнесу України.

Швейцарія в рамках співробітництва за програмою Stolen Assets Recovery (STAR) і надалі вживатиме заходів щодо недопущення вивезення з України та забезпечення повернення в країну незаконно привласнених українських активів.

Крім того, швейцарська сторона запропонувала створити донорський (трастовий) фонд в рамках активної співпраці зі стратегічними партнерами та підтримки ЄБРР економічних реформ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.