НОВИНИ

Кваснєвський та син Байдена входять до правління компанії соратника Януковича

Син віце-президента США Джо Байдена Гарпер та екс-президент Польщі Александр Кваснєвський входять до правління української нафтогазової компанії Burisma, яка, як повідомляє видання Buzzfeed, пов’язана із міністром охорони навколишнього природного середовища часів Віктора Януковича Миколою Злочевським.

Як повідомлялося раніше, син віце-президента США Джо Байдена Гарпер ввійшов до правління української нафтогазової компанії Burisma. Проте, як пише Buzzfeed, до правління цієї компанії також входить і екс-президент Польщі та член спеціальної моніторингової місії Європейського парламенту у справі звільнення Тимошенко Алєксандр Кваснєвський.

Як повідомляє Buzzfeed з посилання на розслідування Forbes компанія Burisma, яка перебуває у повному володінні іншої кіпрської офшорної компанії, в кінцевому рахунку належить міністру  охорони навколишнього природного середовища України у 2010-2012 рр., який пізніше також був заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України Миколі Злочевському.

В інтерв’ю Gazeta Wyborcza, Александр Кваснєвський підтвердив те, що він належить до «незалежної ради директорів, яка виконує дорадчі функції і не є пов’язаною із операційною діяльністю компанії, а він займається там політичними прогнозами».

Як пише видання, Кваснєвський не бачить «нічого поганого в тому, що, з одного боку він критикував політику Януковича, з іншого консультує компанію, яка належить екс-міністру його команди».

Кваснєвський не схотів розкривати, скільки грошей він заробляє у компанії Burisma Holdings. «Це комерційна таємниця. Але я хочу сказати, що всі гроші йдуть до Польщі, де я сплачую 100% податків, а гроші є в державнім банку, цілковита прозорість», - запевнив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.