НОВИНИ

МВС: загибель людей в Одесі – спланована операція екстремістів

Десять осіб, які виявили бажання співпрацювати зі слідством щодо трагедії, яка сталася на початку травня в Одесі, підтвердили, що їхні дії були добре сплановані. Про це повідомляє прес-служба МВС із посиланням на заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

"На сьогоднішній день можу констатувати, що десять осіб, а сьогодні, напевно, вже й більше, виявили бажання співпрацювати зі слідством. Вони підтверджують те, що екстремісти дійсно готували цю операцію з метою дестабілізації ситуації в Одеській області", – підкреслив Чеботар.

За його словами, є підстави вважати, що в Одесі діяла спеціально організована злочинна група екстремістів. Події в Одеській області були сплановані і розвивалися паралельно з подіями на Сході України. Метою дій зловмисників була дестабілізація ситуації в Одесі, яка є дуже важливим форпостом на півдні України.

"У зв’язку з цим я хотів би сказати, що працюють всі служби, в тому числі – направляються додаткові сили з Києва для того, щоб прискорити розгляд цього питання. Щоб громадськість як Одеси, так і всієї України знала, хто і що зробив для того, щоб сталася ця біда", – зазначив Чеботар.

Як відомо, під час сутичок 2 травня в Одесі постраждало більше 100 людей, 48 загинули.

В. о. прокурара Олег Махніцький заявив, що одеські міліціонери фактично були співучасниками учинених сепаратистами злочинів.

Згодом стало відомо, що три працівникики міліції затримані, екс-заступник начальника ГУ МВС України в Одеській області Дмитро Фучеджі втік за кордон і оголошений у розшук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.