НОВИНИ

ЗМІ: Росія заборонила ввозити до Криму кондитерські вироби Roshen

На територію Криму заборонено ввезення кондитерських виробів української фірми "Roshen". Про це повідомила в.о. керівника міжрегіонального управління Федеральної служби по захисту прав споживачів і благополуччя людини по Республіці Крим та Севастополю Наталія Пеньковська.

Зокрема, під заборону потрапила продукція київської, вінницької, маріупольської та кременчуцької кондитерських фабрик "Roshen".

"Ця інформація доведена до Міністерства економічного розвитку і торгівлі РК, кримської регіональної митниці та до основних постачальників, які працюють з великими мережевими торговельними марками. Заборони діють на території всієї Російської Федерації, в тому числі і в Криму", - пояснила Пеньковська.

Крім того, Росспоживнагляд РФ заборонив ввезення молока та молочної продукції фірм "Дубномолоко" та "Прометей" (Україна), а також припинив ввезення алкогольної продукції з Молдови.

Як повідомлялося, в липні 2013 року Росспоживнагляд заборонив постачання до РФ шоколадних цукерок, вироблених на українських фабриках Roshen.

Молдова, Казахстан, Таджикистан, Білорусь також перевірили українські цукерки та не знайшли порушень щодо їх якості та безпеки. 

У вересні Росспоживнагляд запропонував Україні виконати документальну перевірку й інспекцію продукції Roshen.

Згодом в інтерв’ю Тиждень.ua Петро Порошенко розповів, що корпорація Roshen тричі запрошувала російських фахівців проінспектувати свої підприємства в Україні, але жоден з них так і не приїхав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.