НОВИНИ

Тарута: Росія не поспішає "брати в обійми" Донеччину, бо це економічно невигідно

У Росії немає бажання включати до свого складу Донецьку область, оскільки це економічно невигідно. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута.

"Росія поки не дуже поспішає брати в обійми Донецький регіон" , - сказав він, уточнивши, що приєднання такої складної території економічно невигідне Російській Федерації.

"Відразу будуть санкції, які є в Криму", - уточнив Тарута.

За словами голови ОДА, у випадку цих санкцій зупиниться як імпорт, так і експорт, а промисловість регіону повністю зупиниться, за винятком хіба що кількох підприємств харчової промисловості.

Крім того, Тарута підкреслив що "Донецької народної республіки не існує".

«Його (псевдореферендум 11 травня – ред.) назвати референдумом не можна, тому що референдум в рамках нашого законодавства чітко визначений. Можна його назвати соціологічним опитуванням, до нього так і потрібно ставитися", - заявив Тарута.

"Що стосується Донецької республіки, то такої республіки юридично не існує, політично теж. Є придумана назва і більше нічого за цим не стоїть", - резюмував голова Донецької ОДА.

Нагадаємо, в.о. президента Олександр Турчинов вважає "референдум" на Донбасі фарсом, який не буде мати жодних юридичних наслідків, окрім кримінальної відповідальності його організаторів. А ЦВК назвала проведення "референдуму" на Донбасі імітацією.

Тим часом у Кремлі заявили, що Росія має намір "з повагою" ставитися до результатів псевдореферендума проросійських терористів на Сході України.

Між тим у ЄС заявили, що не визнаватимуть ані цих, ані подібних "референдумів", які можуть відбутися на Донбасі.

Читайте також: «Референдум» на Донбасі: зрежисований натовп, відсутність спостерігачів і бюлетені у ящиках з-під масла

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.