НОВИНИ

Невизнане Придністров'я готове приєднатися до Росії - Президент

Смирнов послався на референдум 2006-го

Ігор Смирнов
Ігор Смирнов
Невизнана Придністровська Молдавська Республіка готова увійти до складу Росії як регіон.

Як повідомляє РБК, про це заявив на прес-конференції президент Придністров`я Ігор СМИРНОВ. Керівник ПМР наголосив, що фактичне зближення республіки з Молдовою, на його думку, неможливе.
 
І.СМИРНОВ відзначив, що після обрання нового Президента Молдови Придністров`я готове вести переговори, але позиція республіки спиратиметься на результати референдуму, проведеного в 2006 році. Тоді більш як 97 відсотків жителів Придністров`я виступили за незалежність і подальше приєднання до Росії.
 
Президент ПМР пообіцяв, що найближчим часом буде проведено референдум з питання ухвалення нової конституції, яка значною мірою подібна до російської. Як повідомлялося раніше, проект основного закону Придністров`я передбачає, що та сама людина зможе обиратися на пост Президента необмежену кількість разів.
 
Крім того, І.СМИРНОВ висловив побоювання, що в Молдові можлива "нова хвиля" порушень прав російськомовних громадян, пов`язана з приходом до влади правих сил, що змінили за підсумками парламентських виборів комуністів. І.СМИРНОВ наголосив, що присутність російських військ у регіоні сприяє стабільності.
 
Раніше Молдова заявила про необхідність виведення російських військовослужбовців з Придністров`я.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги