НОВИНИ

Із двох військових частин на Житомирщині втекло сто солдатів

У Житомирській області 9 травня з двох військових частин втекли сто солдатів. Про це повідомляється на сайті Житомирської міськради з посиланням на т.в.о. командира однієї з військових частини, полковник Р.Волкова.

"Т.в.о. командира військової частини А1494 полковник Р.С.Волков звернувся до міської влади з проханням оприлюднити списки військовослужбовців, які були призвані до лав Збройних Сил України під час часткової мобілізації, на особливий період та самовільно залишили військову частину", - йдеться у повідомленні.

«В умовах складної воєнно-політичної обстановки, у цей час, коли вирішується доля України дані військовослужбовці самовільно залишили розташування військових частин, показуючи цим своє байдуже відношення до ситуації що склалася в державі. З метою привселюдної демонстрації їхнього ганебного вчинку прошу висвітлити дані списки у місцевих та обласних друкованих виданнях, сповістити органи влади за місцями їхнього проживання», - йдеться в повідомленні.

На сайті також оприлюднено список із 100 прізвищ військовослужбовців військової частини А0409 (м. Новоград-Волинський) та військової частини А3091 (м. Бердичів) що були призвані під час часткової мобілізації, на особливий період та які самовільно залишили свою військову частину.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила Закон "Про затвердження указу президента України "Про часткову мобілізацію", у зв'язку із ситуацією на Сході.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.