НОВИНИ

Будівлю КМДА обіцяють відкрити до виборів

Будинок Київської міської державної адміністрації відкриють до 25 травня. Про це розповів глава Київської міської держадміністрації Володимир Бондаренко.

"Зараз в будинку КМДА немає нікого, крім 40 людей, які його ремонтують і охороняють. Перший мій заступник, Богдан Дубас, уже працює там, на 4 верхні поверхи вже перебираються ті служби, які там були раніше", - повідомив Бондаренко.

Він пояснив, що в будівлі триває непростий ремонт, адже багато втрачено технічних засобів, які там були, багато постраждало кабелів, треба відновити всі комунікації.

"Але до 25 числа, до приходу нової київської влади і нового міського голови, ми сподіваємося, що цей центр влади міської буде відремонтовано. Сьогодні вона знаходиться в 12 шматках по Києву", – зазначив голова КМДА.

Водночас Бондаренко розповів, що він нараз працює в "позиченому кабінеті Шевченківської районної державної адміністрації".

Тим часом Будинок профспілок не обов’язково буде відновлюватися, зауважив Бондаренко.

За його словами, наразі є 3 варіанти подальшої долі цієї будівлі, один з них - відновлення. Але та частина, яка згоріла, зараз перебуває у складному технічному стані і може просто рухнути, - сказав голова КМДА.

"Є другий варіант – зняти одну частину, яка ближче до Хрещатика, та, яка не горіла, залишити. Таке теж можливо. І третій варіант – це відновити міську Думу, яка там була", – підсумував Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.