НОВИНИ

На вулицях Маріуполя сепаратисти почали зводити барикади

У Маріуполі центральними вулицями проїхали українські танки, сепаратисти почали будувати барикади на дорогах.

Жителі міста, які стали очевидцями просування військової техніки, повідомляють, що центральними вулицями міста проїхали близько 10 танків української армії, залишивши на асфальті сліди від гусениць.

Один з сепаратистів, який перебуває зараз на вулиці ім. Леніна в центрі Маріуполя, постійно веде пряму трансляцію в Інтернеті та періодично коментує ситуацію. 

Так, магазини і всі торговельні точки в центрі міста закрилися, людей на вулиці небагато, але частина місцевих жителів, очолюваних представниками самопроголошеної «Донецької народної республіки», почали будувати барикади впоперек дороги на вул. Леніна.

Вони перевернули старий легковий автомобіль з донецькими номерами і вантажну машину «Зіл», підвезли старі автомобільні шини.

Автор, який передає стрім, постійно повторює, що представники «ДНР» разом з народом зараз «роблять все, щоб захистити місто від «Правого сектора», який їде для знищення російськомовного народу в місті Маріуполі».

Нагадаємо, 9 травня у Маріуполі знову активізувалися сепаратисти, почалася стрілянина. За інформацією медиків, у зіткненні поранено 8 людей, 2 - вбито.

Водночас, у будівлі міського управління міліції, за яке точилися бої, почалася пожежа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.