НОВИНИ

Пашинський: Рада на закритому засіданні ухвалила 10 важливих законопроектів

На закритому засіданні Верховної Ради, яке відбулося 6 травня, прийнято 10 важливих законодавчих актів. Про це під час брифінгу сказав тимчасово виконуючий обов`язки Глави Адміністрації Президента України Сергій Пашинський, повідомляє прес-служба президента.

«Був прийнятий закон щодо порядку притягнення до кримінальної відповідальності, який врегульовує питання того, що тепер виконуючий обов’язки Генпрокурора може вносити подання до Верховної Ради про зняття з депутатів Верховної Ради депутатської недоторканості», - зазначив Пашинський.

Він висловив переконання, що вже на наступному засіданні Верховної Ради в.о Генерального прокурора внесе низку подань про зняття недоторканості та притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів.

Також Пашинський зазначив, що Верховна Рада прийняла закон про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб.

«На сьогоднішній день колишні співробітники МВС, військовослужбовці, стан здоров’я і вік яких дозволяє, не втрачаючи пенсії можуть йти служити», - підкреслив Пашинський.

За його словами, також Верховна Рада надала статус ветеранів війни та учасників бойових дій всім військовим, які беруть участь в антитерористичній операції, спростила процедуру здійснення державних закупівель і затвердила Указ президента про часткову мобілізацію.

Окрім того, у першому читанні було ухвалено ряд законопроектів, які стосуються соціального забезпечення та національної безпеки.

Нагадаємо, Верховна Рада у вівторок провела засідання в закритому режимі, на якому заслухала керівників силових відомств, а також прийняла ряд законопроектів і не підтримала законопроект про проведення всеукраїнського опитування 25 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.