НОВИНИ

У центрі Києва вирішили відмінити масові заходи на 9 травня

У Києві на 9 травня в центрі міста вирішили відмінити масові заходи. Про це повідомив під час прес-конференції голова КМДА Володимир Бондаренко.

За його словами, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію на півдні та сході країни, для недопущення провокацій та їхніх негативних наслідків прийнято рішення скасувати масові заходи в центрі столиці із залученням великої кількості людей. Натомість заходи із вшанування пам’яті полеглих та привітання ветеранів війни у столиці триватимуть у районах міста.

«Протягом тижня я провів низку зустрічей із учасниками бойових дій, представниками громадських організацій ветеранів війни та праці Києва. Ветерани поставилися із розумінням та підтримують київську владу щодо скасування масових заходів до Дня Перемоги», – зазначив Бондаренко.

Також він повідомив, що ветерани війни та жертви нацистських переслідувань вже отримують виплати до Дня Перемоги. Для цього відділено близько 54 мільйонів гривень. Крім того, 21 інвалід війни отримає повідомлення про надання квартир.

Разом з тим, аби забезпечити високий рівень захисту та охорони життя, прав і свобод та законних інтересів громадян у переддень та підчас святкування Дня Перемоги міська влада разом із Головним управлінням  МВС України в місті Києві та активістами Майдану вживає низку організаційно-практичних заходів.

Зокрема, збільшено кількість нарядів міліції, які залучаються до охорони громадського порядку, також досягнуто домовленості із сотнями Майдану про співпрацю в цьому напрямку.

За словами Бондаренка, взято під цілодобову охорону адміністративні приміщення, водопровідні і водозабірні насосні станції міста, інші стратегічно важливі об’єкти. На в’їздах до Києва встановлено посилені наряди міліції та ДАІ, чергують громадські активісти. Також запроваджено патрулювання нарядами міліції автобусних станцій, залізничних вокзалів, платформ, причалів річкового порту та місць масового перебування громадян.

Нагадаємо, секретар РНБО Андрій Парубій повідомив, що російські диверсанти до 9 травня планують провокації в Києві, Донецьку, Луганську, Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі та Одесі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.